fbpx

HAYALLER GERÇEĞE ALİAĞA GELECEĞE

Başkana Ulaşın

HAYALLER GERÇEĞE ALİAĞA GELECEĞE

Aliağa sevdalısı hemşehrilerim,

Tam 5 yıl önce bir rüyayı gerçekleştirmek için çıktığımız meşakkatli yolun yeni açılan bir kapısındayız. Bu yola çıkmamı, ortak rüyamız olan Aliağa’nın örnek kent olma serüvenini başlatma imkanını bana lütfeden sizlere sonsuz sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum. Bu teveccühün karşılığını verebilmek için 5 yıl boyunca gece, gündüz, yağmur, çamur demeden, maddi, manevi her zorluğa rağmen canla başla çalıştık.

Yaptıklarımızı tek tek anlatmak yerine yapacaklarımıza odaklanmanın, yani ‘’Az Laf, Çok İş…’’ felsefesi ile hareket etmenin daha doğru olduğunu şiar edindik. Bu şehirde yaşayan hemşerilerim, yani sizler tüm yapılan çalışmaları ve Aliağa sevdamı sahiplendiğinizi o kadar hissettiriyorsunuz ki geçmişi anlatmak yerine geleceğe bakmaktan başka bir şey yapmak anlamsızlaşıyor.

Önümüzdeki 5 yılda hedefimiz İzmir’in cazibe merkezi olmak. Kuzey Ege bölgesinde yarattığımız farkı tüm İzmir’e yaymak için, Aliağa’dan İzmir’e gidilen değil, İzmir’den gelinen bir Aliağa yaratmak için şehrimize ve bölgemize vizyon katacak projeler ile Aliağamızın ikinci perdesini açmak istiyoruz. Ve diyoruz ki;

Yaşam kalitesini yükseltecek vizyon projeler ile HAYALLER GERÇEĞE ALİAĞA GELECEĞE!

Selam ve hürmetlerimle…

Serkan ACAR

Aliağa Belediye Başkan Adayı